EXC-24CE201U
PanasonicPanasonic
EXC-24CE201U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-24CE201U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: EXC-24CE201U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-24CE201U
Tau Wae EXC-24CE201U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237868 pcs Pepa Raraunga EXC-24CE201U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa EXC24
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa P12971CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 2.7 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.7 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 130mA Whakaaetanga -