ERZ-CF2MK471
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-CF2MK471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 200A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-CF2MK471.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-CF2MK471
Tau Wae ERZ-CF2MK471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 200A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5845 pcs Pepa Raraunga ERZ-CF2MK471.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa P471ZFDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.0J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
I teie nei - Te tere 200A