ERZ-CF2MK361
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK361 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-CF2MK361
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 200A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-CF2MK361.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-CF2MK361
Tau Wae ERZ-CF2MK361 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 200A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81886 pcs Pepa Raraunga ERZ-CF2MK361.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa ZNR®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa P361ZFDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 6.0J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
I teie nei - Te tere 200A