ERZ-CF2MK391
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK391 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-CF2MK391
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 200A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-CF2MK391.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-CF2MK391
Tau Wae ERZ-CF2MK391 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 200A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5818 pcs Pepa Raraunga ERZ-CF2MK391.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ERZCF2MK391
P391ZFTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 320V
Maximum AC Volts 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 6.0J Whakaahuatanga Taipitopito 390V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
I teie nei - Te tere 200A