ERZ-CF2MK390
PanasonicPanasonic
ERZ-CF2MK390 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-CF2MK390
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 50A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-CF2MK390.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-CF2MK390
Tau Wae ERZ-CF2MK390 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 50A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5250 pcs Pepa Raraunga ERZ-CF2MK390.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35V
Varistor Voltage (Max) 43V Raupapa ZNR®
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa P390ZFDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 31V
Maximum AC Volts 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.80J Whakaahuatanga Taipitopito 39V 50A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
I teie nei - Te tere 50A