ERZ-C40CK911W
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK911W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-C40CK911W
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 30KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: ERZ-C40CK911W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-C40CK911W
Tau Wae ERZ-C40CK911W Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 30KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4729 pcs Pepa Raraunga ERZ-C40CK911W.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa ERZ-C40CK911B
ERZC40CK911B
ERZC40CK911W
P7179
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 750J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 30kA