ERZ-C40CK681W
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK681W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-C40CK681W
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 30KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: ERZ-C40CK681W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-C40CK681W
Tau Wae ERZ-C40CK681W Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 30KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9835 pcs Pepa Raraunga ERZ-C40CK681W.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa ERZ-C40CK681B
ERZC40CK681B
ERZC40CK681W
P7175
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 560J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 30kA