ERZ-C40CK431B
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK431B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-C40CK431B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 30KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: ERZ-C40CK431B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-C40CK431B
Tau Wae ERZ-C40CK431B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 30KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13852 pcs Pepa Raraunga ERZ-C40CK431B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa ERZC40CK421B
ERZC40CK431B
P7173
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 350V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 500J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 30kA