ERZ-C40CK821B
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK821B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-C40CK821B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 30KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: ERZ-C40CK821B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-C40CK821B
Tau Wae ERZ-C40CK821B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 30KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9062 pcs Pepa Raraunga ERZ-C40CK821B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa ERZC40CK821B
P7178
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 670V
Maximum AC Volts 510V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 680J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 30kA