ELL-6PV3R9N
PanasonicPanasonic
ELL-6PV3R9N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PV3R9N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 1.8A 38 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6PV3R9N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PV3R9N
Tau Wae ELL-6PV3R9N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 1.8A 38 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5658 pcs Pepa Raraunga ELL-6PV3R9N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa ELL6PV3R9N
PCD1722TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 38 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm
Whakatauranga onamata 1.8A I teie nei - Maama -