ELL-6PV270M
PanasonicPanasonic
ELL-6PV270M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PV270M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 670MA 220 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6PV270M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PV270M
Tau Wae ELL-6PV270M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 670MA 220 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5741 pcs Pepa Raraunga ELL-6PV270M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa ELL6PV270M
PCD1733TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Wirewound Inductor 670mA 220 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm
Whakatauranga onamata 670mA I teie nei - Maama -