ELL-6PV390M
PanasonicPanasonic
ELL-6PV390M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PV390M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 550MA 330 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6PV390M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PV390M
Tau Wae ELL-6PV390M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 550MA 330 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4537 pcs Pepa Raraunga ELL-6PV390M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa ELL6PV390M
PCD1735TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 330 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 330 mOhm
Whakatauranga onamata 550mA I teie nei - Maama -