ELL-6PV3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-6PV3R3N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PV3R3N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 1.9A 32 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6PV3R3N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PV3R3N
Tau Wae ELL-6PV3R3N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 1.9A 32 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5631 pcs Pepa Raraunga ELL-6PV3R3N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa ELL6PV3R3N
PCD1721TR
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 32 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 32 mOhm
Whakatauranga onamata 1.9A I teie nei - Maama -