ELC-3FN220M
PanasonicPanasonic
ELC-3FN220M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-3FN220M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 330MA 1.18 OHM
Ngā Rauemi: ELC-3FN220M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-3FN220M
Tau Wae ELC-3FN220M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 330MA 1.18 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243218 pcs Pepa Raraunga ELC-3FN220M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELC3FN220M
PCD2044TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 330mA 1.18 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Whakatauranga onamata 330mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELC-3FN470M
ELC-3FN470M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 230MA 2.45 OHM
I roto i te taonga: 218236 pcs
Tikiake: ELC-3FN470M.pdf
RFQ
ELC-3FN5R6N
ELC-3FN5R6N
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 680MA 310 MOHM
I roto i te taonga: 222385 pcs
Tikiake: ELC-3FN5R6N.pdf
RFQ
ELC-2-D
ELC-2-D
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS