ELC-3FN330M
PanasonicPanasonic
ELC-3FN330M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-3FN330M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 260MA 1.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELC-3FN330M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-3FN330M
Tau Wae ELC-3FN330M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 260MA 1.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241074 pcs Pepa Raraunga ELC-3FN330M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELC3FN330M
PCD2045TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 260mA 1.9 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Whakatauranga onamata 260mA