ELC-3FN150M
PanasonicPanasonic
ELC-3FN150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-3FN150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 370MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELC-3FN150M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-3FN150M
Tau Wae ELC-3FN150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 370MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207456 pcs Pepa Raraunga ELC-3FN150M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2043CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 370mA 1 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm
Whakatauranga onamata 370mA I teie nei - Maama -