ELC-3FN100M
PanasonicPanasonic
ELC-3FN100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-3FN100M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM
Ngā Rauemi: ELC-3FN100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-3FN100M
Tau Wae ELC-3FN100M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250623 pcs Pepa Raraunga ELC-3FN100M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELC3FN100M
PCD2042TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Inductor 530mA 430 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Whakatauranga onamata 530mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELC-2-S
ELC-2-S
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake: ELC-2-S.pdf
RFQ
ELC-3FN150M
ELC-3FN150M
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 370MA 1 OHM SMD
I roto i te taonga: 207456 pcs
Tikiake: ELC-3FN150M.pdf
RFQ
ELC-18E822
ELC-18E822
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2MH 350MA 2.4 OHM TH
I roto i te taonga: 92171 pcs
Tikiake: ELC-18E822.pdf
ELC-2-D
ELC-2-D
Kaihanga: Curtis Industries