EEU-HD1V101B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1V101B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1V101B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1V101B.pdf2.EEU-HD1V101B.pdf3.EEU-HD1V101B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1V101B
Tau Wae EEU-HD1V101B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15766CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose