EEU-HD1V222
PanasonicPanasonic
EEU-HD1V222 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1V222
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1V222.pdf2.EEU-HD1V222.pdf3.EEU-HD1V222.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1V222
Tau Wae EEU-HD1V222 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75632 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1V222.pdf2.EEU-HD1V222.pdf3.EEU-HD1V222.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.449A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1V222
P15177
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose