EEU-HD1V221B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1V221B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1V221B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1V221B.pdf2.EEU-HD1V221B.pdf3.EEU-HD1V221B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1V221B
Tau Wae EEU-HD1V221B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1V221B-ND
EEUHD1V221B
P15767TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose