EEU-HD1HR22B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1HR22B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1HR22B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1HR22B.pdf2.EEU-HD1HR22B.pdf3.EEU-HD1HR22B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1HR22B
Tau Wae EEU-HD1HR22B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.6mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1HR22B-ND
EEUHD1HR22B
P15763TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.22µF