EEU-HD1HR22
PanasonicPanasonic
EEU-HD1HR22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1HR22
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1HR22.pdf2.EEU-HD1HR22.pdf3.EEU-HD1HR22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1HR22
Tau Wae EEU-HD1HR22 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421326 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1HR22.pdf2.EEU-HD1HR22.pdf3.EEU-HD1HR22.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.6mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1HR22
P15172
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.22µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1H680
EEU-HD1H680
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 263086 pcs
Tikiake: EEU-HD1H680.pdf
RFQ
EEU-HD1HR22B
EEU-HD1HR22B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL