EEU-HD1H1R0B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H1R0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1H1R0B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1H1R0B.pdf2.EEU-HD1H1R0B.pdf3.EEU-HD1H1R0B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1H1R0B
Tau Wae EEU-HD1H1R0B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEU-HD1H1R0B-ND
EEUHD1H1R0B
P15749TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose