EEU-HD1H100B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1H100B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1H100B.pdf2.EEU-HD1H100B.pdf3.EEU-HD1H100B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1H100B
Tau Wae EEU-HD1H100B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1H100B-ND
EEUHD1H100B
P15746TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1H100
EEU-HD1H100
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL