EEU-HD1E562
PanasonicPanasonic
EEU-HD1E562 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1E562
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1E562.pdf2.EEU-HD1E562.pdf3.EEU-HD1E562.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1E562
Tau Wae EEU-HD1E562 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86826 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1E562.pdf2.EEU-HD1E562.pdf3.EEU-HD1E562.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.012A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1E562
P15140
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1E682
EEU-HD1E682
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 82227 pcs
Tikiake: EEU-HD1E682.pdf
RFQ
EEU-HD1E471B
EEU-HD1E471B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 182269 pcs
Tikiake: EEU-HD1E471B.pdf
RFQ
EEU-HD1E562B
EEU-HD1E562B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL