EEU-HD1H1R0
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H1R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1H1R0
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1H1R0.pdf2.EEU-HD1H1R0.pdf3.EEU-HD1H1R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1H1R0
Tau Wae EEU-HD1H1R0 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4082 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1H1R0.pdf2.EEU-HD1H1R0.pdf3.EEU-HD1H1R0.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUHD1H1R0
P15155
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1H102
EEU-HD1H102
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 75360 pcs
Tikiake: EEU-HD1H102.pdf
RFQ
EEU-HD1H100B
EEU-HD1H100B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 523669 pcs
Tikiake: EEU-HD1H100B.pdf
RFQ
EEU-HD1H1R0B
EEU-HD1H1R0B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL