EEU-HD1H222
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-HD1H222 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1H222
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-HD1H222.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1H222
Tau Wae EEU-HD1H222 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72540 pcs Pepa Raraunga EEU-HD1H222.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa HD
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUHD1H222
P15152
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.47A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-HD1H222 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm)
Whakaahua nui 2200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C