EEU-HD1E102B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1E102B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1E102B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1E102B.pdf2.EEU-HD1E102B.pdf3.EEU-HD1E102B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1E102B
Tau Wae EEU-HD1E102B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 782mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1E102B-ND
EEUHD1E102B
P15736TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1E222
EEU-HD1E222
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 90265 pcs
Tikiake: EEU-HD1E222.pdf
RFQ
EEU-HD1E221B
EEU-HD1E221B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 161190 pcs
Tikiake: EEU-HD1E221B.pdf
RFQ
EEU-HD1E102
EEU-HD1E102
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL