EEU-HD1E221B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1E221B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1E221B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1E221B.pdf2.EEU-HD1E221B.pdf3.EEU-HD1E221B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1E221B
Tau Wae EEU-HD1E221B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15737CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1E101
EEU-HD1E101
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 291343 pcs
Tikiake: EEU-HD1E101.pdf
RFQ
EEU-HD1E332
EEU-HD1E332
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 76260 pcs
Tikiake: EEU-HD1E332.pdf
RFQ
EEU-HD1E221
EEU-HD1E221
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL