EEU-HD1E222
PanasonicPanasonic
EEU-HD1E222 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1E222
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1E222.pdf2.EEU-HD1E222.pdf3.EEU-HD1E222.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1E222
Tau Wae EEU-HD1E222 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90265 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1E222.pdf2.EEU-HD1E222.pdf3.EEU-HD1E222.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.254A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1E222
P15147
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1E102
EEU-HD1E102
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 146659 pcs
Tikiake: EEU-HD1E102.pdf
RFQ
EEU-HD1E222B
EEU-HD1E222B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL