EEU-HD1C822B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1C822B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1C822B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1C822B.pdf2.EEU-HD1C822B.pdf3.EEU-HD1C822B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1C822B
Tau Wae EEU-HD1C822B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.047A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15734CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose