EEU-HD1C471B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1C471B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1C471B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1C471B.pdf2.EEU-HD1C471B.pdf3.EEU-HD1C471B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1C471B
Tau Wae EEU-HD1C471B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1C471B-ND
EEUHD1C471B
P15731TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose