EEU-HD1C332B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1C332B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1C332B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1C332B.pdf2.EEU-HD1C332B.pdf3.EEU-HD1C332B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1C332B
Tau Wae EEU-HD1C332B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.346A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-HD1C332B-ND
EEUHD1C332B
P15730TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose