EEU-FM1V182
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V182 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1V182
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1V182.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1V182
Tau Wae EEU-FM1V182 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120016 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1V182.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.82A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1V182
P12410
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 14 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1V151BJ
EEU-FM1V151BJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 520003 pcs
Tikiake: EEU-FM1V151BJ.pdf
RFQ
EEU-FM1V182B
EEU-FM1V182B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 103896 pcs
Tikiake: EEU-FM1V182B.pdf
RFQ
EEU-FM1V221LB
EEU-FM1V221LB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1V221LB.pdf
EEU-FM1V122SB
EEU-FM1V122SB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1V122SB.pdf
EEU-FM1V182E
EEU-FM1V182E