EEU-FM1V151
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1V151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1V151.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1V151
Tau Wae EEU-FM1V151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 551126 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1V151.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1V151
P12408
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 56 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF