EEU-FM1V102B
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V102B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1V102B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1V102B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1V102B
Tau Wae EEU-FM1V102B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169364 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1V102B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 2.393A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.19A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FM1V102B-ND
EEUFM1V102B
P19719TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1V102
EEU-FM1V102
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL