EEU-FM1V152L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V152L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1V152L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1V152L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1V152L
Tau Wae EEU-FM1V152L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110772 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1V152L.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.75A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1V152L
P12409
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 12 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF