EEU-FM1V221
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1V221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1V221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1V221
Tau Wae EEU-FM1V221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 507662 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1V221.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 903mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1V221
P12411
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 38 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1V221L
EEU-FM1V221L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 534434 pcs
Tikiake: EEU-FM1V221L.pdf
RFQ
EEU-FM1V221LB
EEU-FM1V221LB
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 456748 pcs
Tikiake: EEU-FM1V221LB.pdf
RFQ
EEU-FM1V182
EEU-FM1V182
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1V182.pdf
EEU-FM1V221LJ
EEU-FM1V221LJ