EEU-FC1V820H
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V820H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V820H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V820H
Tau Wae EEU-FC1V820H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5430 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V820H.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1V820H
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 250 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono Automotive