EEU-FC1V681L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V681L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V681L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V681L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V681L
Tau Wae EEU-FC1V681L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213610 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V681L.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.361A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.815A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC1V681L-ND
EEUFC1V681L
P11240
Q940499
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 35 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF