EEU-FC1V681S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V681S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V681S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V681S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V681S
Tau Wae EEU-FC1V681S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154703 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V681S.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1V681S
P10303
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF