EEU-FC1V681B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V681B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V681B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V681B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V681B
Tau Wae EEU-FC1V681B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143444 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V681B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.241A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.655A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1V681B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 38 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1V680B
EEU-FC1V680B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 854818 pcs
Tikiake: EEU-FC1V680B.pdf
RFQ
EEU-FC1V820H
EEU-FC1V820H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 5430 pcs
Tikiake: EEU-FC1V820H.pdf
RFQ
EEU-FC1V681
EEU-FC1V681
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL