ECW-HA3C302JQ
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C302JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3000PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C302JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C302JQ
Tau Wae ECW-HA3C302JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3000PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326204 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C302JQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.701" L x 0.217" W (17.80mm x 5.50mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C302JQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3000pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3000pF Nga tono High Frequency, Switching