ECW-HA3C303J4
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C303J4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C303J4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C303J4
Tau Wae ECW-HA3C303J4 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151719 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C303J4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.03µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.689" (17.50mm)
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.421" W (20.60mm x 10.70mm) Raupapa ECW-H(A)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C303J4
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-HA3C303J4 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.03µF ±5% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD
I teie nei - Te rerenga 1600V (1.6kV)