ECW-HA3C303H
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C303H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C303H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C303H
Tau Wae ECW-HA3C303H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106262 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C303H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.421" W (20.60mm x 10.70mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C303H
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.03µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-HA3C303HQ
ECW-HA3C303HQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 135571 pcs
Tikiake: ECW-HA3C303HQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C303J
ECW-HA3C303J
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 114845 pcs
Tikiake: ECW-HA3C303J.pdf
RFQ
ECW-HA3C302J4
ECW-HA3C302J4
Whakaahuatanga: CAP FILM 3000PF 5% 1.6KVDC RAD
Tikiake: ECW-HA3C302J4.pdf
ECW-HA3C303H4
ECW-HA3C303H4