ECW-HA3C273JQ
Hua Hua
Tau Wae: ECW-HA3C273JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-HA3C273JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-HA3C273JQ
Tau Wae ECW-HA3C273JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148545 pcs Pepa Raraunga ECW-HA3C273JQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm) Raupapa ECW-H(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWHA3C273JQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.027µF Nga tono High Frequency, Switching