ECS-T1CZ684R
PanasonicPanasonic
ECS-T1CZ684R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1CZ684R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805
Ngā Rauemi: ECS-T1CZ684R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1CZ684R
Tau Wae ECS-T1CZ684R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6007 pcs Pepa Raraunga ECS-T1CZ684R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TES Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECS-T1CZ684
PCS3684CCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae Z
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.68µF