ECS-T1CY475R
PanasonicPanasonic
ECS-T1CY475R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1CY475R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: ECS-T1CY475R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1CY475R
Tau Wae ECS-T1CY475R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4587 pcs Pepa Raraunga ECS-T1CY475R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TE Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ECST1CY475R
PCS3475TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae Y
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4.7µF