ECS-T1CX685R
PanasonicPanasonic
ECS-T1CX685R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1CX685R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411
Ngā Rauemi: ECS-T1CX685R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1CX685R
Tau Wae ECS-T1CX685R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4546 pcs Pepa Raraunga ECS-T1CX685R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TE Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa PCS3685
PCS3685CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric)
Te kaha 6.8µF