ECS-T1AZ475R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AZ475R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1AZ475R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: ECS-T1AZ475R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1AZ475R
Tau Wae ECS-T1AZ475R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4590 pcs Pepa Raraunga ECS-T1AZ475R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TES Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECST1AZ475R
P11340TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae Z
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4.7µF